top of page
skica věž.JPG
20_01_21_Janakova_1NP.jpg
cim_fasada_2.jpg
Vitezna_skica_vnitroblok.jpg
17_09_15_1NP_skici2_a.jpg
skica viladům.jpg

Svým klientům nabízíme komplexní služby a podporu ve všech fázích projektů od přípravy projektu po jeho realizaci a uvedení do provozu. Máme bohaté zkušenosti zejména s komplexními projekty  rekonstrukcí s navazující novou výstavbou včetně vnitřního vybavení a interiérů. Rovněž se zabýváme současnou architekturou, zejména v historickém prostředí a rovněž kontextu českého venkova.

 Jaké stavby navrhujeme / rozsah služeb 

 Zkušenosti a realizační tým 

Můžeme nabídnout zkušenosti se zakázkami od soukromých interiérů po kulturní stavby, rekonstrukce a infrastrukturní projekty. Máme k dispozici tým zkušených odborníků ve všech navazujících profesích. Rovněž dlouhodobě spolupracujeme s řadou realizačních firem a můžeme zorganizovat a vést výběrové řízení a poskytovat klientům podporu při výběru zhotovitele i dohled nad samotnou realizací.

 Jak navrhujeme 

Na začátku každé stavby stojí potřeba klienta. Tu se snažíme společně definovat a vtělit do pohodlné, funkční a kvalitní architektury.
Protože dobrá architektura vzniká tam, kde se konstruktivním způsobem potkají přání klienta a práce architekta a realizátora, snažíme se vždy o spolupráci celého týmu v průběhu celé zakázky. Jako svůj úspěch vnímáme dlouhodobou spolupráci s řadou projektantů- specialistů a realizátorů ve všech oborech.

 Co nás baví  

Baví nás, když je dům užitečný a krásný. Baví nás výzvy. V hojné míře používáme přírodní materiály, které dobře odolávají času (kámen, dřevo sklo, kov). Zajímáme se o nové technologie a materiály, zejména tam, kde umožňují navrhovat energeticky efektivnější a uživatelsky přívětivější budovy.

bottom of page